Mała Czwóreczka, czyli ciekawe informacje o klasach I-III SP
piątek, 27 marca 2015
Pasowanie na czytelnika

Z radością informujemy, że wszystkie Pierwszaki są już czytelnikami naszej biblioteki. Poszukując razem  z dobrymi piratami skarbu, odwiedziły Książkolandię i wypożyczyły swoją pierwszą książkę z biblioteki szkolnej. Wierzymy, że jest to dopiero początek ich Wielkiej Podróży po Morzu Wiedzy opływającym Książkolandię i po samej wyspie, która w języku ludzi nazywa się Biblioteką.

Będziemy trzymać za nich kciuki. :)

Zapraszamy do odwiedzin naszej fotogalerii20:57, zsnr3malaszkola , AKTUALNOŚCI
Link
piątek, 20 marca 2015
Powitanie wiosny

20 marca obchodziliśmy w naszej szkole Pierwszy Dzień Wiosny. Z tej okazji barwnie ubrani uczniowie przeszli korowodem nad rzekę Łebę, aby symbolicznie utopić samodzielnie wykonane Marzanny. W ten sposób pożegnaliśmy długą zimę. Kolorowy korowód rozświetlił i ubarwił nasz Lębork. Marzanny odpłynęły a wraz z nimi  zima.

WITAJ WIOSNO!!!!

marzanna

 

Fotogaleria zdjęćOpracowała: S. Formella

15:31, zsnr3malaszkola , AKTUALNOŚCI
Link
środa, 18 marca 2015
Ogłoszenie

ogłoszenie

Zapisy do oddziału przedszkolnego prowadzone będą do 31 marca br.

15:47, zsnr3malaszkola , AKTUALNOŚCI
Link
czwartek, 05 marca 2015
Spektakl "Czerwony Kapturek"

"Czerwony Kapturek" to znana i bardzo lubiana bajka. Dzisiaj uczniowie naszej szkoły "opowiedzieli" ją po swojemu, wspaniale wcielając się w role Kapturka, Wilka, Babci , Mamy, Gajowego i innych postaci. Występ przeplatały piosenki i tańce. Wspaniała muzyka i szczególne oświetlenie dodały uroku całemu przedsięwzięciu. Dzieci oczarowały widownię, dzieląc się historią Czerwonego Kapturka   barwnie i z humorem. W tan sposób nasi młodzi aktorzy zaprezentowali się przed najmłodszą publicznością - przedszkolakami. Mali goście wraz z rodzicami  tłumnie przybyli na nasz spektakl, nagradzając aktorów gromkimi brawami.

Dziękujemy za wspólna zabawę!

Fotogaleria zdjęć

Czerwony Kapturek

Opracowała: S. Formella

17:36, zsnr3malaszkola , AKTUALNOŚCI
Link
niedziela, 15 lutego 2015
Zaproszenie

Czerwony Kapturek

19:38, zsnr3malaszkola , AKTUALNOŚCI
Link
Konkurs plastyczny

Tuż przed feriamii w "małej czwórce" zorganizowany został konkurs plastyczny pt. „Bezpieczne zabawy zimowe”.Celem konkursu było promowanie bezpiecznego spędzania czasu wolnego podczas zabaw zimowych. W konkursie udział wzięli uczniowie klas I-III, którzy swoje pomysły przekładali na papier za pomocą różnych środków artystycznych. Po wnikliwej interpretacji prac organizatorzy  wyłonili następujących zwycięzców:

 

w kategorii klas I

I miejsce- Oliwia Pawełek kl. IC

 

w kategorii klas II

I miejsce- Paweł Stolicki kl. IIA

 

II miejsce- Laura Terman kl. IIB

 

III miejsce- Mateusz Dargas kl. IIA

 

w kategorii klas III

I miejsce- Nikola Pawlukiewicz kl. IIIB

 

II miejsce- Amelia Częstkowska kl. IIIA

 

III miejsce- Mateusz Płotka kl. IIIA

 

Laureatom serdecznie gratulujemy!

19:21, zsnr3malaszkola , AKTUALNOŚCI
Link
niedziela, 18 stycznia 2015
Wigilia klasowa

Wigilijnie w kl. Ia...

Fotogaleria

wigilia Ia 2014 2015

 

...

 

19:12, zsnr3malaszkola , AKTUALNOŚCI
Link
Jasełka

Jak co roku, przed świętami Bożego Narodzenia ,  w naszej szkole odbyły się jasełka. Artyści – kl. II a, pokazywali inscenizację kilka razy, m.in. szerszej publiczności w kościele jak również rodzicom podczas wigilii klasowej.   Publiczność po raz kolejny mogła przeżyć historię Marii i Józefa. Scenki z życia nowonarodzonego dzieciątka, pasterzy, mędrców, dzieci oraz aniołów przeplatane były kolędami i pastorałkami. Gra małych aktorów  była  pełna otwartości,   prostoty i ciepła. Było to naprawdę wyjątkowe widowisko na wysokim poziomie, a dzieci zasłużyły na gromkie brawa.

jasełka II a 2015

...

18:59, zsnr3malaszkola , AKTUALNOŚCI
Link
piątek, 19 grudnia 2014
Życzenia świąteczne

zyczenia 2014

20:21, zsnr3malaszkola , AKTUALNOŚCI
Link
Kiermasz świąteczny

Boże Narodzenie to czas dobroci, miłości a także czas obdarowywania się prezentami. Z tego powodu wychowawczynie świetlicy zorganizowały "Kiermasz ozdób świątecznych". Nie były to  typowe ozdoby , jakie można kupić w sklepie, ale  niepowtarzalne, ręcznie wykonane pocztówki, choinki, bombki i wianki. Kiermasz wzbudził ogromne zainteresowanie zarówno rodziców jak i pracowników szkoły. Wszystkim osobom biorącym udział w naszej akcji serdecznie dziękujemy.

kiermasz zima 2014

...

 

20:18, zsnr3malaszkola , AKTUALNOŚCI
Link
 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 13
trwa inicjalizacja, prosze czekac...Dodatki
trwa inicjalizacja, prosze czekac...Dieta Bezglutenowa