Mała Czwóreczka, czyli ciekawe informacje o klasach I-III SP
środa, 25 listopada 2015
Roztrzygnięcie konkursu bibliotecznego

konkurs biblioteczny 11.2015

20:37, zsnr3malaszkola , AKTUALNOŚCI
Link
niedziela, 15 listopada 2015
Konkurs plastyczny "Jesień w naszym mieście"

...

17:15, zsnr3malaszkola , AKTUALNOŚCI
Link

10 listopada w ramach obchodzonego w szkole Święta Niepodległości odbył się koncert muzyczny pt. „Piękna nasza Polska cała- podróżując po kraju poznajemy swoją Ojczyznę” w wykonaniu Muzycznej Agencji Koncertowej. Poprzez śpiew, taniec i wspólną zabawę uczniowie naszej szkoły mieli okazję dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy na  temat kraju, w którym mieszkamy. Dzieci poznały nazwy najważniejszych miast i rzek występujących w Polsce, zapoznali się z wyglądem godła i flagi Polski, legendą o Smoku Wawelskim, poznali stolicę kraju, a w czasie podróży do miasta Toruń wspólnie z Panem Profesorem i Panią Anią piekli pyszne pierniki. Dzieciom bardzo podobały się propozycje wspólnego podróżowania „palcem po mapie” czego wyrazem była ich olbrzymia radość i  aktywność.

KONCERT

17:12, zsnr3malaszkola , AKTUALNOŚCI
Link
Miejsca Pamięci

Uczniowie "Małej Czwórki" odwiedzili Miejsca Pamięci Narodowej w naszym mieście. Mali patrioci dotarli między innymi pod pomnik przy ul. I Armii Wojska Polskiego  upamiętniający „70 rocznicę odzyskania niepodległości Państwa Polskiego”, pomnik poświęcony "Bohaterskim Obrońcom Poczty  Polskiej w Gdańsku- w X rocznicę” oraz pomnik poświęcony Zesłańcom Sybiru. Uczniowie na znak uczczenia pamięci zasłużonych ludzi naszego kraju zapalili symboliczne znicze.

Miejsca pamieci

17:08, zsnr3malaszkola , AKTUALNOŚCI
Link
sobota, 07 listopada 2015
Konkurs Ciaptaka

...

14:06, zsnr3malaszkola , AKTUALNOŚCI
Link
czwartek, 29 października 2015
Dzień Postaci z Bajek

Nasza szkoła zamieniła się dzisiaj w bajkową krainę. Na szkolnych korytarzach można było spotkać barwne postacie z bajek:  księżniczki, Smerfy, Czerwone Kapturki i wilki. W taki sposób uroczyście obchodziliśmy Międzynarodowy Miesiąc  Bibliotek Szkolnych. W ramach  święta odbyło się szereg konkursów z nagrodami dla najmłodszych uczniów. Cała impreza przebiegała pod hasłem

keep calm

 Międzynarodowy Miesiąc  Bibliotek Szkolnych jest doskonałą okazją do rozwijania zainteresowań czytelniczych wśród dzieci. Wartościowe książki kształcą w dzieciach odpowiednie postawy moralne, rozwijają dziecięcą fantazję, pamięć, bogacą słownictwo.

Fotogaleria zdjęć

19:39, zsnr3malaszkola , AKTUALNOŚCI
Link
piątek, 23 października 2015
Pasowanie klas I

W piątek 23 października odbyła się w naszej szkole  Uroczystość Pasowania Uczniów  Klas I. Wydarzenie to wzbudziło wiele emocji nie tylko wśród uczniów, nauczycieli ale również rodziców.

Klasa Ia 

Klasa Ib 

Klasa Ic 

Klasa Id 

Zanim pierwszoklasiści zostali przyjęci do grona społeczności szkolnej  odświętnie ubrani i bardzo przejęci przystąpili do zaprezentowania swoich umiejętności w części artystycznej.

Aktu pasowania dokonała Pani Dyrektor  kolorowym piórem. Tym samym pierwszaki zostały włączone do społeczności uczniowskiej Szkoły Podstawowej nr 4 im. Tadeusza Kościuszki w Lęborku. Dowodem były akty pasowania na ucznia wręczone dzieciom przez wychowawców.

Życzymy Wam Drodzy Uczniowie, aby nadchodzące lata szkolne były nie tylko czasem nauki i wytężonej pracy ale niosły za sobą wiele radości. Fotogaleria zdjęć, za której skompletowanie bardzo dziękuję rodzicom :D

 S. Formella

18:15, zsnr3malaszkola , AKTUALNOŚCI
Link
poniedziałek, 19 października 2015
Cała Polska czyta dzieciom - czyta też świetlica

Z ogromną radością informujemy, że 29 września świetlica szkolna przyłączyła się do  ogólnopolskiej akcji:

 Zapraszamy do częstego odwiedzania strony świetlicy:)

19:46, zsnr3malaszkola , AKTUALNOŚCI
Link
środa, 07 października 2015
Lekcja muzealna

30 września kl. IIa wraz z wychowawczynią I. Krzemień - Jelińską udała się do Muzeum w Lęborku. Dzieci brały udział w lekcji muzealnej, gdzie poznały etapy powstawania naczyń od masy ceramicznej aż do wypalania. Drugoklasiści samodzielnie próbowali swych sił w przygotowaniu własnego naczynia. Zajęcia bardzo podobały się naszym uczniom.

muzeum 2015

 S. Formella

17:12, zsnr3malaszkola , AKTUALNOŚCI
Link
W poszukiwaniu Ciaptaka

7 października kl. IIa odwiedziła Bibliotekę Miejską. Dzieci uczestniczyły w lekcji dotyczącej twórczości J. Brzechwy pt. "W poszukiwaniu Ciaptaka". Drugoklasiści wykazali się znajomością wierszy poety, brały udział w ilustrowaniu "Ciaptaka" oraz bawiły się w zabawy integrujące grupę.

mbp 2015

 S. Formella

17:11, zsnr3malaszkola , AKTUALNOŚCI
Link
 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 16
trwa inicjalizacja, prosze czekac...Dodatki
trwa inicjalizacja, prosze czekac...Dieta Bezglutenowa